Hotel dla psów PiesNaWczasach
Wielka Rodzina PiesNaWczasach

Stworzyliśmy rodzinne miejsce wypoczynku dla psów. Pomysł chwycił, mamy więcej chętnych na turnusy niż miejsc w hotelu. Najlepiej psiaki wypoczywają w towarzystwie dwóch, trzech towarzyszy. Dlatego tworzymy innowacyjną sieć rodzin działających pod jednym szyldem PiesNaWczasach.

Możecie zostać naszą rodziną przyjmując odpłatnie na wakacje jednego lub dwa psy. Rodzina decyduje kiedy, jak często i jakiego psa chce przyjąć na wakacje. Dla rodziny to może być sposób na sfinansowanie potrzeb własnych pupili, zapewnienia im towarzystwa czyli małe, własne domowe przedszkole. Dla człowieka bycie rodziną to poznawanie ras i ich potrzeb behawioralnych oraz satysfakcja z nowych psich i ludzkich przyjaciół.

Aby utrzymać standard hotelu PiesNaWczasach wymagamy od rodziny spełnienia kilku kryteriów. Potrzebny jest otoczony płotem kawałek zieleni lub podwórka. Nie musi być to duży teren, bo gwarantujemy uczestnikom turnusów dwa spacery dziennie, w tym jeden dłuższy, i swobodny dostęp do naszych domów, gdzie będą spać i mieszkać, nie ograniczane klatkami, boksami i kojcami. Rodziny nie reklamują się samodzielnie i  przyjmują jednocześnie nie więcej niż dwa, ewentualnie trzy psy w przypadku dużego terenu. Rodziny zapewniają możliwość wizyty wstępnej, w trakcie której podpisuje się lub nie umowę między rodziną a właścicielem uczestnika. Rodziny poświęcają swój czas i okazują szacunek i przyjaźń psim wczasowiczom.

PiesNaWczasach. korzystając z wypracowanej renomy i dobrej opinii, przysyła rodzinom pieski na turnus, kojarząc ich potrzeby z możliwościami rodzin. Korzystając z dwóch lat doświadczenia, PiesNaWczasach zapewnia rodzinom pełną organizację, gotowe wzory umów i plan działania. Z każdą rodziną przeprowadzimy niewielki trening behawioralny, pokazujący wzory zachowań w określonych sytuacjach. Oddajemy na potrzeby Wielkiej Rodziny nasz portal, na bieżąco pozycjonowany i uaktualniany. Z biegiem czasu zaopatrzymy wszystkie rodziny w firmowe koszulki i softshele, byśmy mogli się wzajemnie rozpoznawać. Pracujemy też nad formą komunikacji między rodzinami a właścicielami urlopowiczów. Przez całą dobę zapewniamy wsparcie behawioralne i porady weterynaryjne.

Zadzwoń do nas, przyjedziemy podpisać wstępną umowę o współpracy. Zadzwonimy gdy znajdziemy rodzinie odpowiedniego psa. Bez żadnych skutków, można odmówić nie podając przyczyn, tuż po poznaniu terminu lub po wizycie wstępnej, czyli spotkaniu rodziny przyjmującej z rodziną powierzającą.

Na wizycie wstępnej rodziny podpisują umowę hotelikową sygnowaną naszym logo i przeprowadzają wywiad o pupilu. Pobierzemy niewielką prowizję od obu stron. Często rodziny odmienią się rolami, ponieważ rodzina zrzeszona w Wielkiej Rodzinie jest chroniona podpisaną umową. Celem jest stworzenie ogólnokrajowej rodzinnej współpracy.

Z czasem naszych rodzin będzie coraz więcej. Sukcesywnie będziemy przedstawiać ogólne lokalizacje nowych domów. Będziemy wskazywać miasta i dzielnice, a prawdziwe dane i adresy dostępne będą tylko administratorom portalu PiesNaWczasach. Wspólnie stworzymy dużą sieć miejsc komfortowego wypoczynku naszych psów, a my ludzie nie będziemy już niewolnikami naszych podopiecznych.

W tej chwili posiadamy rodziny Hotelu PiesNaWczasach w Poznaniu, Nienawiszczy i pod Piłą.