turnus odchudzający w hotelu dla psów labrador

To miejsce jest przyjazne puszystym gościom. Pomagamy zrzucić zbędne kilogramy w nieinwazyjny, bezbolesny sposób. Dlaczego warto zapisać swojego puszystego psa na turnus odchudzający?

Wszyscy staramy się być odpowiedzialni za to co oswoiliśmy. Wiemy, że nadwaga to niepotrzebne obciążenie całego organizmu psa. Obrywają stawy w łapach i odcinku lędźwiowym, na pełnych obrotach pracuje wewnętrzny silnik psa. Osłabione łokcie i kolana, do tego ciężka pupa i po roku będziemy nosić naszego psa. Wiemy o tym, ale nasze psy mają takie proszące oczy. Patrzą, proszą, podają łapy, tańczą na dwóch łapkach. Na turnusie dbamy o prawidłową dietę psa, pomagamy dobrać najlepszy sposób żywienia i dawkę pokarmu. Zawsze mamy czas na długi spacer, jogging, pływanie, w zależności od kondycji i zdrowia psa. Nie jest ważna pogoda. Spacer w deszczu jest dodatkową atrakcją dla psa, a las pachnie w deszczu intensywnie. Pływamy, biegamy, włóczymy się z psami chętnie, bo lubimy patrzeć jak młodnieją nasi podopieczni, jak cieszą się ich nosy, a oczy jaśnieją w słońcu, a co najważniejsze, zapominają o jedzeniu. Stopniowo zwiększamy tempo i długość wysiłku.

pies na wczasach turnus odchudzający dla psów
jak odchudzić psa turnus odchudzający w psim hotelu

Nie ma u nas cudów ani głodzenia kuracjuszy.
Dlatego, by turnus miał sens, trwa minimum dwa miesiące. W pakiecie masaż łap, porada dietetyczna, czyli dobór sposobu karmienia, odpowiedniego dla psa i właściciela. Układamy diety na podstawie wyników badań krwi i kilkudniowej obserwacji psa.

Bierzemy pod uwagę tryb życia właścicieli, historię zdrowia psa i dostępność pożywienia w przypadku BARF, a także warunki w jakich żyje pies w domu. Każda dieta układana jest indywidualnie i z rozmysłem, na podstawie wiedzy weterynaryjnej i z wykorzystaniem własnych doświadczeń. 
Kochajmy nasze psy, one tak szybko odchodzą …