Pies Na Wczasach to domowy hotel dla psów z limitowaną ilością psich pensjonariuszy. Wszyscy goście mieszkają z naszymi psami w siedemdziesięciometrowym salonie, z kominkiem i ogrzewaniem podłogowym. Wszystkie psy mają wolny dostęp do całego ogrodu o powierzchni 2500m2 – ogrodzonego i bezpiecznego.

Nie mamy w domu klatek, kojców ani wydzielonych wybiegów. Dla bezpieczeństwa i komfortu psów, nie przyjmujemy samców niekastrowanych oraz psów agresywnych, dominujących i asocjalnych. Dlatego przyjmujemy tylko dwa psy równocześnie i prosimy ich właścicieli o wizytę wstępną z psami. Wizyta trwa około godziny, staramy się wybierać godziny dzienne. Pierwsza wizyta jest bezpłatna, na następne zapraszamy ale nie są wymagane. 

Karta zgłoszeniowa
Umowa
Regulamin

Hotel dla psów pod Poznaniem
hotel dla psów jezioro spacer wielkopolska

Uważamy, że spacer to niezmienne prawo i obowiązek każdego psa. Dobieramy jego długość i intensywność do wielkości, rasy i kondycji psa. Wszystkie psy mają zagwarantowane dwa półgodzinne i jeden dłuższy spacer dziennie. W miesiącach ciepłych zabieramy psy nad jezioro. Psy wymagające intensywnego ruchu towarzyszą człowiekowi w joggingu. W domu psy zwykle towarzyszą nam w gotowaniu, zabawie i uprawiają psie harce.

W nocy śpią na swoich posłaniach w salonie. Dlatego prosimy o dostarczenie na psi urlop posłania, niepranego i wcześniej używanego przez psa (żeby znajomy zapach im towarzyszył). Potrzebna będzie też prywatna miska, smycz i karma. Żywimy psy ściśle wg zaleceń właścicieli.
Wszyscy nasi goście przyjeżdżają zabezpieczeni przed kleszczami i pasożytami wewnętrznymi, niezależnie od pory roku. Niezbędne są też książeczki zdrowia psa i ewentualne leki do podania.

Staramy się tak ułożyć plan dnia, by pieski nie miały czasu tęsknić za swoim domem i panem. Zwykle po pierwszym spacerze psy zaczynają traktować teren jak swój, a następnego dnia ustawiają się w kolejce po pieszczoty.
Nie próbujemy dominować nad naszą gromadką, po drugim dniu psiej aklimatyzacji każde zwierzę zna swoje miejsce w stadzie.

Wysyłamy właścicielom bieżące informacje o psach, często fotograficzne. Zapraszamy również na facebook hoteliku:

Pracujemy tak, by Hotel Pies Na Wczasach był sześciogwiazdkowym, domowym hotelem dla psów w Poznaniu i okolicy.