Drugi hotel dla psa
hotel dla psów
drugi hotel dla psa
hotel dla psów

Drugi hotel dla psa

Dobry hotel dla psa, to po prostu jego drugi dom. Jeśli dobrze wybraliście hotel, Wasz zwierzak już w aucie kręci młynka ogonem, widząc charakterystyczny punkt w drodze do hotelu, i ciągnie pod furtkę czy drzwi, wita się radośnie z domownikami. Wtedy możecie zostawić pupila z zupełnie czystym sumieniem. Zwykle są to hotele bezklatkowe, gdzie goście hotelowi bawią się wspólnie tworząc stado, którego przewodnikiem jest człowiek.

Czy macie dla swojego psa taki hotel? Każdy właściciel powinien znaleźć swojemu psu taki drugi dom. Nigdy nie wiemy, czy nie wydarzy się coś, co zmusi nas do pozostawienia pupila pod cudzą opieką, mimo że planujemy robić wszystko z naszym członkiem rodziny czyli naszym psem. Uroczystości rodzinne, daleka podróż, przeprowadzka czy zabieg w szpitalu. Właścicielom naszych klientów radzimy także, by znaleźli swojemu psu również trzeci dom.

Trzeci dom? Dwa hotele dla psa? Oczywiście. Bezklatkowe hotele, takie jak nasz hotel pod Poznaniem, mogą przyjąć ograniczoną liczbę klientów. Psy tworzą stado i muszą mieć możliwość stworzenia go. Nie przyjmiemy zwykle dwóch dominujących suk, dwóch niekastrowanych psów, bierzemy pod uwagę nabyte już lęki naszych klientów, które są naprawdę bardzo różne, tak jak bardzo różne są ich potrzeby. Mamy też swoje zwierzęta, które potrzebują odpoczynku i odrobinę samotności pomiędzy turnusami. To nic, że właśnie nie mamy w hotelu żadnego psa, ponieważ teraz  nasze zwierzęta odpoczywają i upewniają się, że ich dom jest wciąż ich domem.

Jaki powinien być drugi hotel dla psa? Taki jak ten pierwszy. To ma być trzeci dom psa, jego trzecia rodzina. Zwierzęta szybciej się aklimatyzują niż my, wystarczy tylko popatrzeć jak się czują w domach naszych przyjaciół, u których bywamy regularnie. Wiedzą zawsze gdzie jest kuchnia i gdzie zwykle stawiamy miskę z wodą, wiedzą gdzie jest dla nich miejsce i kto najbardziej lubi się z nimi bawić.

Czy dom naszych przyjaciół może zastąpić hotel dla psa? Jeśli jesteśmy pewni, że nasz pies będzie tam miał zaspokojone potrzeby, i nie stracimy przyjaciół, to dobrze mieć takie miejsce, jednak wciąż jest potrzeba posiadania jednego minimum, profesjonalnego hotelu dla psa. I najlepiej by hotele były dwa. Nie pozostawiajmy naszych bezbronnych zwierzaków gdziekolwiek, w poczekalniach, gdzie jedynym ich zajęciem będzie czekanie na powrót pana. Jednym słowem, nie dajmy się zaskoczyć nieprzewidzianym okolicznościom.

Proponujemy przyłączyć się do na naszej Wielkiej Rodziny PiesNaWczasach. Jest to świetne rozwiązanie i dla tych, którzy szukają drugiego domu i dla tych, którzy potrzebują socjalizacji dla swojego psa i chcą nabywać doświadczenia w opiece nad psami. Mamy już kilka rodzin, w Poznaniu, Nienawiszczy i w okolicach Piły. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Dodaj komentarz